ČOKOLADNA JAJA 400G
Najniža danas
5,19 €
12,97 €/kg · u 1 lancu
u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentarakcija 5,19 €12,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 5,19 € (2.10.)
5,19 €
15.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08006423243668. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
5,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-26%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- NESTLE CHOCO COKOLADNA JAJA MINI SMARTIES 81 G NESTLEnajniže u Konzumu 1,00 €12,50 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. USK.ČOKOLADNA JAJA 120g HAPPY EGGSnajniže u Konzumu 0,50 €4,17 €/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI 90 g LINDTnajniže u Konzumu 1,00 €11,11 €/kg
- LINDT ČOKOLADNA JAJA MINI ASSOR. 90 g LInajniže u Konzumu 1,00 €11,11 €/kg
- ČOKOLA.USKRSNA MALA JAJA 400 gnajniže u KTC-u 4,75 €11,88 €/kg
- ULTRA ČOKO.MINI JAJA 70 g ULTRAnajniže u Konzumu 0,30 €4,29 €/kg