LJEPILO ZA MIŠEVE 135 g
1,02 €
7,56 €/kg · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
1,68 € 4 lanca
Najviša
2,29 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Po lancima
- Spar 1,02 €7,56 €/kg
- Plodine 1,70 €12,59 €/kg
- Trgovina Krk 1,70 €12,59 €/kg
- NTL 2,29 €16,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LJEPILO ZA MIŠEVE STOP 135 gnajniže u Kauflandu 1,59 €11,78 €/kg
- LJEPLJIVA PLOČA STOP ZA MIŠEVEnajniže u Kauflandu 1,99 €
- LJEPILO ZA MIŠEVE 135G BOSMATTOMnajniže u Stridonu 1,59 €11,78 €/kg
- INDOR D.O.O. LJEPILO ZA MIŠEVE 135 g GARDENCOLnajniže u Stridonu 1,89 €14,00 €/kg
- ITALCRO D.O.O. LJEPILO ZA MIŠEVE I ŠTAKORE 135gnajniže u lancu Gavranović 1,49 €11,04 €/l
- OTVARAČ ZA BOCE VASI LJEnajniže u Studencu akcija 0,88 €
Izvori po lancima
GTIN 08005831003895. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
1,02 € (-43%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Plodine
-
1,70 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Trgovina Krk
-
1,70 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121195, 3.10.2026. (Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE)
- NTL
-
2,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Povijest cijene počinje kad imamo barem dva dana cjenika.