ČAŠA GRT 6/1
Najniža danas
5,69 €
u 1 lancu
u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Trgovina Krk 5,69 €
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 5,69 € (3.10.)
5,69 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08004360045314
- Trgovina Krk
-
5,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ČAŠA ARIADNE 36,5CL 12/1 GRTnajniže u lancu Jadranka akcija 18,99 €52,03 €/l
- ČAŠA ARIADNE 0,365L 6/1 GRTnajniže u lancu Jadranka 14,29 €39,15 €/l
- ČAŠA ISTANBUL 18,5CL 12/1 GRTnajniže u lancu Jadranka akcija 6,99 €37,78 €/l
- GRT.ČAŠA STEP 6/1 44634 IVMARnajniže u Stridonu 7,43 €
- TOFFEE GRT.ČAŠA SLADOLED TOFFEE 2/1 IVMARnajniže u Stridonu 3,32 €
- GRT.ČAŠA TINA 32 ZVIJEZDICE 3/1 IVMARnajniže u Stridonu 3,98 €