Segafredo kava Intermezzo 250 g
5,49 €
21,96 €/kg · u 3 lanca
u Kauflandu
Prosječna
5,66 € 3 lanca
Najviša
5,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 5,49 €21,96 €/kg
- Plodine 5,49 €21,96 €/kg
- Spar 5,99 €23,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08003410344315. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
5,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
5,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
5,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SEGAFREDO KAVA ZRNO INTERMEZZO 1000 G SEGAFREDOnajniže u Plodinama akcija 14,99 €14,99 €/kg
- SEGAFREDO KAVA ESPRESSO INTERMEZZO 2X250 G SEGAFREDOnajniže u Plodinama 9,99 €19,98 €/kg
- SEGAFREDO KAVA ESPRESSO INTERMEZZO ZRNO 500 G SEGAFREDOnajniže u Plodinama 9,99 €19,98 €/kg
- BEZALKOHOLNA PIĆA NEP. KAVA MLJEVENA INTERMEZZO 225 g SEGAFREDOnajniže u lancu Stanic 3,99 €17,73 €/kg