BOMB. LINDOR MIX 75 g
Najniža danas
4,79 €
63,87 €/kg · u 3 lanca
u Studencu
Prosječna
4,92 € 3 lanca
Najviša
4,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 4,79 €63,87 €/kg
- Plodine 4,99 €66,53 €/kg
- Tommy 4,99 €66,53 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 4,79 € (3.10.)
4,79 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08003340801186
- Studenac
-
4,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Plodine
-
4,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Tommy
-
4,99 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINDT PRAL LINDT LINDOR ASSORT BALLS 200gnajniže u Plodinama akcija 6,74 €33,70 €/kg
- LINDT PRALINE LINDT LINDOR ASSORTED 137Gnajniže u Trgocentru akcija 5,49 €40,07 €/kg
- Lindt Lindor Lindt Lindor Bombonijera srce 160 gnajniže u Konzumu 5,00 €31,25 €/kg
- LINDT BOMBONJERA LINDOR CORNET PINK MIX 200 Gnajniže u Plodinama 6,63 €33,15 €/kg
- SLATKI PROIZVODI NEP. LINDOR PRALINE MIX 200 g LINDTnajniže u lancu Stanic akcija 6,99 €34,95 €/kg
- LINDT PRALINE CORNET SILVER 200 g LINDTnajniže u Trgocentru 7,99 €39,95 €/kg