0,33L SAN PELLEGRINO LIM. ARANCIATA
Najniža danas
35,40 €
4,47 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 35,40 €4,47 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 35,40 € (2.10.)
35,40 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 08002270977596. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
35,40 € (+3%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- San Pellegrino GAZ.PIĆE SP NARANČA 0,33 Lnajniže u Konzumu 0,50 €1,52 €/l
- San Pellegrino S.Pellegrino Piće gaz.Aran.Zero0,33L LIMnajniže u Kauflandu 1,85 €5,61 €/l
- SANPELLEGRINO SOK SANPELLEGRINO CRVENA NARANCA 0,33 L LIMnajniže u Metrou 1,48 €4,48 €/l
- PAGO *SOK SAN PELLEGRINO 0.33L ARANCIATA -24/1- LIMENKAnajniže u lancu Vrutak 1,59 €4,82 €/l
- PAGO *SOK SAN PELLEGRINO 0.33L ARANCIATA ROSSA -24/1- LIMENKAnajniže u lancu Vrutak 1,59 €4,82 €/l