LENOR SPRING AWAKENING 1800 ml (6)
3,45 €
1,92 €/l · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
4,84 € 3 lanca
Najviša
6,37 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,45 €1,92 €/l
- Ribola 4,71 €2,62 €/l
- Djelo Vodice 6,37 €3,54 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001841375489. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Ribola
-
4,71 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 096, 3.10.2026. (Obala dr. Franje Tuđmana 1 PLOČE)
- Djelo Vodice
-
6,37 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LENOR OM LENOR SPRING AWAK 1.23Lnajniže u Plodinama 2,49 €2,02 €/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 126 PRANJA 2,65L LENORnajniže u Plodinama 5,99 €2,26 €/l
- LENOR OM LENOR SPRING AWAKE 1.239 Lnajniže u Konzumu 6,39 €5,11 €/l
- LENOR PERLICE LENOR SPRING AWAK 195 gnajniže u KTC-u 3,99 €19,95 €/kg
- LENOR LENOR 2x1,23 l SPRING AWAKEnajniže u NTL-u 5,49 €2,23 €/l
- ORBICO D.O.O. OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE SPRING AWAKENING 71 PRANJA 1491 ml LENORnajniže u KTC-u 3,99 €2,68 €/l