KROA.MARELICA 75 g BAULI
1,29 €
u 4 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,29 € 4 lanca
Najviša
1,29 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,29 €
- Plodine 1,29 €17,20 €/kg
- Ribola 1,29 €17,20 €/kg
- Vrutak 1,29 €17,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001720445364. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,29 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
1,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 008, 3.10.2026. (STEFANOVECKI ZAVOJ 10, ZAGREB)
- Ribola
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Vrutak
-
1,29 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BAULI CROISSANT MARELICA 50 G BAULInajniže u Studencu akcija 0,20 €4,00 €/kg
- BAULI CROISSANT MARELICA 300 G BAULInajniže u Ribolu akcija 2,79 €9,30 €/kg
- KROASAN CROISSANT MARELICA 6KOM 300G BAULInajniže u lancu Jadranka 3,49 €11,63 €/kg
- TONITTO SLADOLED BAULI KROASAN MARELICA 500 ML TONITTOnajniže u Plodinama 4,49 €8,98 €/l
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?