PANET.CL.700 g BAULI
8,99 €
12,84 €/kg · u 5 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
10,11 € 5 lanaca
Najviša
11,99 € u Tommyju
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 8,99 €12,84 €/kg
- Studenac 9,59 €13,70 €/kg
- Plodine 9,99 €14,27 €/kg
- Ribola 9,99 €14,27 €/kg
- Tommy 11,99 €17,13 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001720425847. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
8,99 € (+13%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Studenac
-
9,59 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Plodine
-
9,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 013, 3.10.2026. (VRH MARTINSCICE 69D, KOSTRENA)
- Ribola
-
9,99 € (+67%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Tommy
-
11,99 € (+20%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BAULI PANETTONE BAULI 500 gnajniže u lancu Djelo Vodice 7,49 €14,98 €/kg
- BAULI PANETTONE/COLOMBE PANETTONE S KOMADICIMA COKOLADE 750 G BAULInajniže u lancu Djelo Vodice 8,99 €11,99 €/kg
- BAULI PANETTONE PISTACCHIO 750G g BAULInajniže u Konzumu 16,99 €22,65 €/kg
- BAULI PANETTONE ČOKO KOMADIĆI 500 g BAULInajniže u Konzumu 11,99 €23,98 €/kg
- BAULI 3 VRSTE ČOKOLADE VB 750gnajniže u lancu Djelo Vodice 9,69 €12,92 €/kg
- BAULI PANETTONE/COLOMBE TORTA CREMINO 750 G BAULInajniže u Plodinama 11,99 €15,99 €/kg