TORTELINI PRŠUT 250 g
2,79 €
11,16 €/kg · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
2,94 € 4 lanca
Najviša
2,99 € u Konzumu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 2,79 €11,16 €/kg
- Konzum 2,99 €11,96 €/kg
- Spar 2,99 €11,96 €/kg
- Tommy 2,99 €11,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 08001665713184. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 005, 3.10.2026. (BIOGRADSKA 68, ZADAR)
- Konzum
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Spar
-
2,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
- Tommy
-
2,99 € (+13%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MICHELANGELO TORTELINI S PRŠUTOM 250 gnajniže u Tommyju akcija 1,29 €5,16 €/kg
- TOJETO TORTELINI PRŠUT 500 g TOJETOnajniže u NTL-u 2,69 €5,38 €/kg
- ZITOPROIZVOD-SVJEZA TJESTENINA TORTELINI PRSUT 450 G ZITOPROIZVODnajniže u KTC-u 3,32 €7,38 €/kg
- Žitoproizvod Tortelini s pršutom Žitoproizvod 900 gnajniže u Kauflandu akcija 3,89 €4,32 €/kg
- KARLA PIROVI TORTELINI PRSUT 250 G KARLAnajniže u Plodinama akcija 1,99 €7,96 €/kg
- AURELIA TORTELLONI PRŠUT 450G AURELIAnajniže u Plodinama 4,29 €9,53 €/kg