Nescafe instant kava classic lim 250g+25
9,29 €
37,16 €/kg · u 3 lanca
u Ribolu
Prosječna
9,59 € 3 lanca
Najviša
9,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 9,29 €37,16 €/kg
- Plodine 9,49 €379,60 €/kg
- Kaufland 9,99 €39,96 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07891000256572. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
9,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Plodine
-
9,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
9,99 € (+23%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NESCAFE INSTANT NES CL LIM NESTLE 200gnajniže u Kauflandu akcija 8,99 €44,95 €/kg
- NESCAFÉ 200G NESCAFE INST.KAV L CLASSnajniže u Bosi akcija 10,99 €54,95 €/kg
- NESCAFE KAVA NESCAFE CLASSIC CARAMEL 95 G LIMENKAnajniže u lancu Djelo Vodice 6,99 €73,58 €/kg
- NESCAFE INSTANT NES CL 250g LIM NESTLEnajniže u Ribolu 10,99 €43,96 €/kg
- NESCAFE KAVA NESCAFE CLASSIC LJESNJAK 95 G LIMENKAnajniže u lancu Djelo Vodice 6,99 €73,58 €/kg
- NESCAFE PAKET NESCAFE CL.200 g + ŠALICnajniže u Konzumu 7,00 €35,00 €/kg