Milka Choco keks 260 g
1,99 €
7,65 €/kg · u 12 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
3,26 € 12 lanaca
Najviša
3,69 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 1,99 €7,65 €/kg
- Plodine 2,49 €9,58 €/kg
- Stridon 3,29 €12,65 €/kg
- Djelo Vodice 3,39 €13,04 €/kg
- Jadranka 3,39 €13,04 €/kg
- KTC 3,39 €13,04 €/kg
- Ribola 3,39 €13,04 €/kg
- Studenac 3,39 €13,04 €/kg
- Metro 3,43 €13,19 €/kg
- Konzum 3,65 €14,04 €/kg
- Tommy 3,65 €14,04 €/kg
- Spar 3,69 €14,19 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07622210717696. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-41%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
2,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Stridon
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- Djelo Vodice
-
3,39 € (+17%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Jadranka
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
3,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
3,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
3,39 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Metro
-
3,43 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Konzum
-
3,65 € (+8%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
3,65 € (+8%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
3,69 € (+9%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Druge veličine
- MONDELEZ BISKVITI KEKS CHOCO GRAINS 126 G MILKAnajniže u Stridonu 1,50 €11,90 €/kg
- MILKA KEKS CAKE&CHOC MILKA 175gnajniže u Kauflandu akcija 1,99 €11,37 €/kg
- MILKA KEKS CHOC &CHOC MILKA 150Gnajniže u Kauflandu akcija 1,99 €13,27 €/kg
- FILIR D.O.O. DESERT ČOKO STIX 112 g MILKAnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €13,30 €/kg
- MONDELEZ BISKVITI KEKS TAM.CHOCO SENSATION 156 Gnajniže u Kauflandu akcija 1,99 €12,76 €/kg
- MONDELEZ BISKVITI KEKS CHOCO BISCUITS 150 G MILKAnajniže u Plodinama akcija 2,49 €16,60 €/kg