PSEĆA HRAN.FRISKIES MESO 1,5kg
Najniža danas
2,65 €
1,77 €/kg · u 1 lancu
u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,65 €1,77 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,65 € (2.10.)
2,65 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07613034241214. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8705, 3.10.2026. (zagreb ulica kneza branimira 181)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FRISKIES FRISKIES MP ADULT GOV PIL JANJ ŽELE 4X85 gnajniže u Lidlu 1,79 €5,26 €/kg
- NESTLE PURINA FRISKIES ACTIVE PAS 2,4 KG MESOnajniže u Kauflandu akcija 5,99 €2,50 €/kg
- NESTLE PURINA FRISKIES MINI MENU PAS MESO/POVRCE 1,5 KGnajniže u Plodinama akcija 4,49 €2,99 €/kg
- NESTLE PURINA FRISKIES-SP-ACTIVE 500 Gnajniže u Plodinama akcija 1,59 €3,18 €/kg
- NESTLE PURINA FRISKIES ADULT PSI PILETINA/JANJETINA 4X85 Gnajniže u Tommyju akcija 1,79 €5,26 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O HRANA ZA PSE SP MESO POV 500 g DARLINGnajniže u lancu Jadranka 1,99 €3,98 €/kg