Ricola SK2
0,70 €
17,50 €/kg · u 4 lanca
u Konzumu
Prosječna
1,37 € 4 lanca
Najviša
1,59 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 0,70 €17,50 €/kg
- KTC 1,59 €39,75 €/kg
- Lidl 1,59 €39,75 €/kg
- Vrutak 1,59 €39,75 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07610700015513. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
0,70 € (-56%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0233, 3.10.2026. (DR. FRANJE TUĐMANA 108, JASTREBARSKO)
- KTC
-
1,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ43, 3.10.2026. (INDUSTRIJSKA 7 SLATINA)
- Lidl
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Vrutak
-
1,59 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 200, 3.10.2026. (rabarova1a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Ricola BOMBONI RICOLA BAZGA 40 gnajniže u Studencu akcija 0,60 €15,00 €/kg
- RICOLA BOMBONI ORIGINAL U VRECICI 75 G RICOLAnajniže u KTC-u 1,89 €23,62 €/kg
- RICOLA BOMBONI MALINA 40 G RICOLAnajniže u lancu Djelo Vodice 1,53 €38,25 €/kg
- RICOLA BOMBON RICOLA LEMON MINT 40gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,53 €38,25 €/kg
- RICOLA BOMBON RICOLA ORGIN BILJNA 40g KUTnajniže u Studencu akcija 0,60 €15,00 €/kg
- Ricola BOMBONI RICOLA BRUSNICA 40 gnajniže u Studencu akcija 0,60 €15,00 €/kg