VODKA ABSOLUT BLUE 0.5L (12)
Najniža danas
13,50 €
27,00 €/l · u 2 lanca
u Stridonu
Prosječna
13,55 € 2 lanca
Najviša
13,59 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 13,50 €27,00 €/l
- Vrutak 13,59 €27,18 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 13,50 € (3.10.)
13,50 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 07312040017072. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
13,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Vrutak
-
13,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- ABSOLUT VODKA ABSOLUT BLUE 1 Lnajniže u Studencu akcija 19,99 €19,99 €/l
- ABSOLUT VODKA ABSOLUT BLUE 0,7 Lnajniže u Sparu akcija 15,49 €22,13 €/l
- PERNOD RICARD CROATIA D.O.O. VODKA ABSOLUT BLUE 0,05 Lnajniže u Stridonu 1,72 €34,40 €/l
- ABSOLUT VODKA ABSOLUT BLUE 1.75Lnajniže u lancu Vrutak 39,99 €22,85 €/l
- ABSOLUT VODKA ABSOLUT BLUE 0.7L 40%najniže u Konzumu 17,99 €25,70 €/l
- ABSOLUT VODKA ABSOLUT BLUE 1.5L (6)najniže u Stridonu 23,92 €15,95 €/l