ODS.MRLJA VANISH PINK LIQU.2 L
10,99 €
5,50 €/l · u 5 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
12,46 € 5 lanaca
Najviša
14,49 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 10,99 €5,50 €/l
- Konzumakcija 11,19 €5,59 €/l
- Metro 11,36 €5,68 €/l
- KTC 14,29 €7,14 €/l
- Spar 14,49 €7,25 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05999109563170. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
10,99 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
11,19 €; akcija je počela prije naših zapisa (-26%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0060, 3.10.2026. (HRVATSKIH GENERALA 5, KNIN)
- Metro
-
11,36 € (-21%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- KTC
-
14,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Spar
-
14,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vanish gel za odstr. mrlja pinknajniže u KTC-u 6,19 €2,06 €/l
- VANISH VANISH 3 L PINK LIQUIDnajniže u Lidlu 8,99 €3,00 €/l
- VANISH VANISH LIQUID 1,5 L PINKnajniže u Kauflandu akcija 5,29 €3,53 €/l
- VANISH VANISH LIQ PINK 1Lnajniže u Studencu akcija 3,00 €3,00 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O ODSTRANJIVAČ MRLJA VANISH LIQUID PINK 500 mlnajniže u lancu Jadranka akcija 3,49 €6,98 €/l