Dr.Oetker kremfix 3/1 30 g
1,19 €
39,67 €/kg · u 6 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
1,23 € 6 lanaca
Najviša
1,39 € u lancu Vrutak
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 1,19 €39,67 €/kg
- Konzum 1,19 €39,67 €/kg
- Plodine 1,19 €39,67 €/kg
- Tommy 1,19 €39,67 €/kg
- Metro 1,20 €40,00 €/kg
- Vrutak 1,39 €46,33 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997381379359. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
1,20 € (+13%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Vrutak
-
1,39 € (+21%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DR.OETKER KREMFIX 10 G DR.OETKERnajniže u Kauflandu 0,45 €45,00 €/kg
- Dr. Oetker KREMFIX DR.OETKER 30g 3/1najniže u Sparu 1,19 €39,67 €/kg
- DR OETKER PUDING VANILIJA GALETA 76g DR OETKERnajniže u Kauflandu 1,09 €12,82 €/kg
- DR OETKER PUDING ČOKOLADA GALET 104g DR OETKERnajniže u Konzumu 1,09 €10,90 €/kg