Dr.Oetker puding vanilija 40 g
0,65 €
16,25 €/kg · u 12 lanaca
u KTC-u
Prosječna
0,76 € 12 lanaca
Najviša
0,89 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- KTC 0,65 €16,25 €/kg
- Spar 0,69 €18,16 €/kg
- Kaufland 0,71 €17,75 €/kg
- Plodine 0,71 €18,68 €/kg
- Konzum 0,72 €18,00 €/kg
- Trgocentar 0,73 €19,21 €/kg
- Tommy 0,75 €19,74 €/kg
- Ribola 0,79 €20,79 €/kg
- Studenac 0,79 €20,79 €/kg
- Vrutak 0,85 €22,37 €/kg
- NTL 0,88 €22,00 €/kg
- Trgovina Krk 0,89 €23,42 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997381375610. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- KTC
-
0,65 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ74, 3.10.2026. (VARAZDINSKA 38 JALZABET)
- Spar
-
0,69 € (-13%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Kaufland
-
0,71 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
0,71 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Konzum
-
0,72 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Trgocentar
-
0,73 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Tommy
-
0,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
0,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
0,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Vrutak
-
0,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- NTL
-
0,88 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
0,89 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DR OETKER PUDING VANILIJA GALETA 76g DR OETKERnajniže u Kauflandu 1,09 €12,82 €/kg
- DR. OETKER PUDING PROT. VAN. 55 g DR.OETKnajniže u Kauflandu 1,79 €32,55 €/kg
- Dr. Oetker PUDING DR.OETKER VANIL.BG.38 gnajniže u Studencu 0,79 €20,79 €/kg
- DR. OETKER PUDIN DR.OE 38 g PRAH VANIL.najniže u Trgocentru 0,73 €18,25 €/kg
- DR.OETKER PUDING VANILIJA KARD.40 g DR.Onajniže u Plodinama 0,71 €17,75 €/kg
- DR.OETKER D.O.O. PUDING VANILIJA 3+1 DR OETKER 38 gnajniže u Konzumu 2,00 €18,18 €/kg