SJEM. MOGYI 50 g SUNCOKRET
0,40 €
8,00 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
0,65 € 4 lanca
Najviša
0,81 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,40 €8,00 €/kg
- Bosoakcija 0,59 €11,80 €/kg
- Konzum 0,79 €15,80 €/kg
- NTL 0,81 €16,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997347544401. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,40 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.37, 3.10.2026. (Antuna Pavičića 2, Hrv.Kostajnica)
- Boso
-
0,59 €; akcija je počela prije naših zapisa (-33%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Konzum
-
0,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- NTL
-
0,81 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MOGYI SJEMENKE SUNCOK. 100 g MOGYInajniže u Stridonu 0,58 €5,80 €/kg
- MOGYI SUNCOKRET PRŽ SL LJUSKA 150g MOGYInajniže u Kauflandu 1,05 €7,00 €/kg
- FILIR D.O.O. SUNCOKRETOVE SJEMENKE SLANE 60 g MOGYInajniže u Bosi akcija 0,39 €6,50 €/kg
- MOGYI SJEM. MOGY 150 g SUNC.PRŽ.SLANEnajniže u Bosi 1,19 €7,93 €/kg
- FILIR d.o.o. SUNCOKRET SJEMENKE PRŽENE 60g MOGYInajniže u Konzumu 0,61 €10,17 €/kg
- MOGYI SJEM. MOGYI 300 g SUNC.PRŽ.SLANEnajniže u Bosi 1,89 €6,30 €/kg