Vanish odstranjivač mrlja 470 g
3,86 €
8,21 €/kg · u 12 lanaca
u Stridonu
Prosječna
8,36 € 12 lanaca
Najviša
12,69 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 3,86 €8,21 €/kg
- Studenacakcija 5,00 €10,64 €/kg
- Konzumakcija 6,99 €14,87 €/kg
- Kaufland 7,99 €17,00 €/kg
- NTL 8,39 €17,85 €/kg
- Plodine 8,39 €17,85 €/kg
- Spar 8,39 €17,85 €/kg
- Tommy 8,89 €18,91 €/kg
- Trgocentar 9,09 €19,34 €/kg
- Vrutak 9,59 €20,40 €/kg
- KTC 10,99 €23,38 €/kg
- Gavranović 12,69 €27,00 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05997321747781. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
3,86 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Studenac
-
5,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Konzum
-
6,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-21%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Kaufland
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- NTL
-
8,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
8,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
8,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
8,89 € (-11%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
9,09 € (-9%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Vrutak
-
9,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
10,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Gavranović
-
12,69 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Vanish gel za odstr. mrlja pinknajniže u KTC-u 6,19 €2,06 €/l
- Vanish gel za odstr. mrlja whitenajniže u Sparu 8,49 €2,83 €/l
- VANISH VANISH LIQ 2L WHITE OXI*najniže u lancu Jadranka akcija 10,99 €5,50 €/l
- Vanish Whitenajniže u Kauflandu 8,99 €9,27 €/kg
- VANISH VANISH LIQUID 3 L WHITEnajniže u Lidlu 8,99 €3,00 €/l
- VANISH VANISH LIQUID 1,5 L WHITEnajniže u Kauflandu akcija 5,29 €3,53 €/l