TEMPO 72g KAKAO
Najniža danas
0,69 €
9,58 €/kg · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
0,79 € 2 lanca
Najviša
0,89 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,69 €9,58 €/kg
- Djelo Vodice 0,89 €12,36 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 0,69 € (3.10.)
0,69 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05941664000034. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Djelo Vodice
-
0,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FILIR d.o.o. KEKS TEMPO ČOKOLADA 61gnajniže u lancu Jadranka 0,65 €10,66 €/kg
- FILIR D.O.O. ČAJNO PECIVO KAKO S KREMOM OD VANILIJE 61 g TEMPOnajniže u NTL-u 0,49 €8,03 €/kg
- FILIR KEKS TEMPO KREMA VANILIJA 84 gnajniže u lancu Djelo Vodice 0,79 €9,40 €/kg
- KEKS ČOKO.KREMA 72g TEMPOnajniže u Ribolu 0,69 €0,69 €/kg