POKLON VREĆICA 80 g COSMO
0,96 €
12,00 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
1,23 € 4 lanca
Najviša
1,39 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,96 €12,00 €/kg
- NTL 1,29 €16,12 €/kg
- Trgovina Krk 1,29 €16,12 €/kg
- Gavranović 1,39 €17,38 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05906868445746. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,96 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.26, 3.10.2026. (143.Domobranske pukovnije bb, Plaški)
- NTL
-
1,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10103, 3.10.2026. (Ljudevita Gaja 1, DUGA RESA)
- Trgovina Krk
-
1,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121180, 3.10.2026. (Andrije Gredicaka 12b, OROSLAVJE)
- Gavranović
-
1,39 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 305, 3.10.2026. (Zagorje 72a, OGULIN)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- COSMO POKLON VREĆICA 195g COSMOnajniže u NTL-u 4,69 €24,05 €/kg
- COSMO POKLON VREĆICA 170 g COSMOnajniže u NTL-u 2,19 €12,88 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. BOŽ.ČOK.POKLON VREĆICA 170g COSMOnajniže u lancu Gavranović 3,49 €20,53 €/kg
- NTL POKLON VREĆICA 80 g COSMOnajniže u Bosi 1,29 €16,12 €/kg
- COSMO POKLON VREĆICA 120 g COSMOnajniže u NTL-u 1,09 €9,08 €/kg