USK.ČOK.ZEC 90g COSMO
Najniža danas
1,49 €
16,56 €/kg · u 2 lanca
u NTL-u
Prosječna
2,24 € 2 lanca
Najviša
2,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 1,49 €16,56 €/kg
- Gavranović 2,99 €33,22 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 1,49 € (3.10.)
1,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05906868442745
- NTL
-
1,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10108, 3.10.2026. (Buzanova 36, ZAGREB)
- Gavranović
-
2,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- COSMO USKRSNI ČOKOLADNI ZEC 60 g COSMOnajniže u NTL-u 0,35 €5,83 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. USK.ČOK.ZEKO 60g COSMOnajniže u NTL-u 0,60 €10,00 €/kg
- COSMO SET ZEČIĆA 4x12,5g COSMOnajniže u NTL-u 0,85 €17,00 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. USK.ČOK.ZEC 30g COSMOnajniže u lancu Gavranović 0,69 €23,00 €/kg