ČOK.BOŽIĆNE KUGLICE 105 g
0,75 €
7,14 €/kg · u 3 lanca
u Trgocentru
Prosječna
1,81 € 3 lanca
Najviša
2,49 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 15.8. do 3.10.
Po lancima
- Trgocentar 0,75 €7,14 €/kg
- Tommy 2,19 €20,86 €/kg
- Spar 2,49 €23,71 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05901812693150. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Trgocentar
-
0,75 € (-50%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P120, 3.10.2026. (VL NAZORA 58 SV IVAN ZELINA)
- Tommy
-
2,19 € (+16%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87009, 3.10.2026. (cakovec svetojelenska cesta 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- INCO BOŽIĆNE KUGLICE MIX 75g INCOnajniže u Trgocentru 0,54 €7,20 €/kg
- NARODNI TRGOVAČKI LANAC d.o.o. BOŽ.ČOKOLADNE KUGLICE 15g COSMOnajniže u lancu Gavranović 0,49 €32,67 €/kg
- MILKA ČOKOLADNE KUGL. OREO 86 g MILKnajniže u Plodinama 2,99 €34,77 €/kg
- BARON INTERNATIONAL D.O.O. PRALINE S MLIJEČNOM ČOKOLADOM PUNJENE MLIJEČNOM KREMOM 100 g SORINInajniže u lancu Vrutak 1,99 €19,90 €/kg