WHISKAS 1+ GOVEDINA 300 g (14)
2,12 €
7,07 €/kg · u 4 lanca
u Ribolu
Prosječna
2,57 € 4 lanca
Najviša
3,09 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 2,12 €7,07 €/kg
- Stridon 2,29 €7,63 €/kg
- Trgocentar 2,79 €9,30 €/kg
- Trgovina Krk 3,09 €10,30 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05900951014031. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
2,12 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Stridon
-
2,29 € (-19%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Trgocentar
-
2,79 € (+6%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Trgovina Krk
-
3,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MARS PETCARE WHISKAS +1 GOVEDINA 800 Gnajniže u Kauflandu 5,49 €6,86 €/kg
- MARS PETCARE WHISKAS 1+ GOVEDINA 85 G U UMAKU VRECICAnajniže u Tommyju akcija 0,65 €7,65 €/kg
- WHISKAS WHISKAS SM GOVEDINA 300Gnajniže u Kauflandu 2,49 €8,30 €/kg
- WHISKAS 100 g GOVEDI NAnajniže u Stridonu 0,60 €6,00 €/kg
- MARS PETCARE WHISKAS PURE GOVEDINA 85 G DELIGHT VRECICAnajniže u Tommyju akcija 0,65 €7,65 €/kg
- WHISKAS WHISKAS SM GOVEDINA 1.4kgnajniže u Kauflandu akcija 6,79 €4,85 €/kg