Fanta shokata 0,5 l PET
1,10 €
2,20 €/l · u 12 lanaca
u Metrou
Prosječna
1,20 € 12 lanaca
Najviša
1,39 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 1,10 €2,20 €/l
- Stridon 1,11 €2,22 €/l
- Jadranka 1,12 €2,24 €/l
- Djelo Vodice 1,19 €2,38 €/l
- KTC 1,19 €2,38 €/l
- Kaufland 1,19 €2,38 €/l
- Konzum 1,19 €2,38 €/l
- Plodine 1,19 €2,38 €/l
- Ribola 1,19 €2,38 €/l
- Tommy 1,19 €2,38 €/l
- Studenac 1,29 €2,58 €/l
- NTL 1,39 €2,78 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000291677. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
1,10 € (+11%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Stridon
-
1,11 € (-11%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Jadranka
-
1,12 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
1,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
1,19 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,19 € (+6%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,19 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,19 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
1,19 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
1,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
1,39 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- FANTA FANTA SHOKATA 2 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 2,19 €1,09 €/l
- FANTA PIĆE FANTA 500 ml SHOKATA PETnajniže u Bosi 1,25 €2,50 €/l
- FANTA PIĆE FANTA 2 L SHOKATA PETnajniže u Bosi 2,70 €1,35 €/l
- FANTA 0,5L FANTA SHOKATA PETnajniže u Metrou 13,20 €2,20 €/l
- FANTA PIĆE FANTA 2 L SHOKATA PETnajniže u Bosi 2,70 €1,35 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. FANTA SHOKATA 2 L PET COCAnajniže u Trgocentru akcija 2,19 €1,09 €/l