Coca Cola Regular
1,01 €
3,06 €/l · u 14 lanaca
u lancu Gavranović
Prosječna
1,17 € 14 lanaca
Najviša
1,45 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 1,01 €3,06 €/l
- KTC 1,08 €3,27 €/l
- Stridon 1,09 €3,30 €/l
- Metro 1,10 €3,33 €/l
- Kaufland 1,15 €3,48 €/l
- Konzum 1,15 €3,48 €/l
- Lidl 1,15 €3,48 €/l
- Plodine 1,15 €3,48 €/l
- Ribola 1,15 €3,48 €/l
- Spar 1,15 €3,48 €/l
- Tommy 1,15 €3,48 €/l
- Studenacakcija 1,22 €3,70 €/l
- NTL 1,35 €4,09 €/l
- Trgovina Krk 1,45 €4,39 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000214911. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Gavranović
-
1,01 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- KTC
-
1,08 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Stridon
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Metro
-
1,10 € (+10%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Kaufland
-
1,15 € (+6%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,15 € (+6%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
1,15 € (+6%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
1,15 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,15 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,15 € (+6%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,15 € (+6%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Studenac
-
1,22 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1611, 3.10.2026. (Jelsa 354, JELSA)
- NTL
-
1,35 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
1,45 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Coca-Cola Regular, 1,5lnajniže u Lidlu 1,49 €0,99 €/l
- COCA COLA COCA COLA 12 X 0,15 Lnajniže u Stridonu 0,55 €3,67 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 1,5L PET COCA COLAnajniže u Lidlu 1,49 €0,99 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK SPRITE 2L PET COCA COLA BEVERAGESnajniže u Lidlu akcija 2,15 €1,07 €/l
- SPRITE GAZ PIĆE SPRITE 1L PETnajniže u Metrou 1,55 €1,55 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK SPRITE 0,5L PET COCA COLA BEVERAGESnajniže u Metrou 1,10 €2,20 €/l