COCA COLA 2*1,5 l
3,75 €
1,25 €/l · u 3 lanca
u Studencu
Prosječna
4,01 € 3 lanca
Najviša
4,29 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 3,75 €1,25 €/l
- Trgocentar 3,99 €1,33 €/l
- NTL 4,29 €1,43 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000214027. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
3,75 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
3,99 € (+43%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
4,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BEZALKOHOLNA PIĆA COCA-COLA COCA COLA 0,33 l LIMENKAnajniže u lancu Stanic akcija 0,79 €2,39 €/l
- COCA-COLA PIĆE COLA 330 ml COCA-COL.LIM.Nnajniže u Bosi 0,99 €3,00 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO ZERO 0.5Lnajniže u Metrou 1,13 €2,26 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 2L PET COCA COLA BEVERAGnajniže u lancu Stanic akcija 1,99 €0,99 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 1L PET COCA COLAnajniže u Metrou 1,55 €1,55 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK COCA COLA 0,5L PET COCA COLAnajniže u Metrou 1,10 €2,20 €/l