1,0L SCHWEPPES TONIC WATER PET
Najniža danas
22,35 €
1,86 €/l · u 1 lancu
u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 22,35 €1,86 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 22,35 € (2.10.)
22,35 €
2.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05449000179418. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
22,35 € (+9%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES TONIC WAT 1.5Lnajniže u Stridonu 2,22 €1,48 €/l
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES TONIC WATER 1Lnajniže u Stridonu 1,75 €1,75 €/l
- SCHWEPPES TONIC WATER 0,5 l PET GAZ.SOKnajniže u Stridonu 1,10 €2,20 €/l
- SCHWEPPES PIĆE GAZ SCHWEPPES TONIC SLIMLIN 1L PETnajniže u Konzumu 1,85 €1,85 €/l
- COCA COLA N-*SCHWEPPES 1.50L TONIC WATER -6/1- PETnajniže u lancu Vrutak 2,35 €1,57 €/l
- SCHWEPPES T.W.SLIMLINE 0,5 l PET GAZ.SOKnajniže u Plodinama 1,30 €2,60 €/l