Coca Cola Zero 12x150 ml lim
5,55 €
3,08 €/l · u 9 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
6,46 € 9 lanaca
Najviša
7,23 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 5,55 €3,08 €/l
- Lidl 5,55 €3,08 €/l
- KTC 6,49 €3,61 €/l
- Tommy 6,49 €3,61 €/l
- Vrutak 6,49 €3,61 €/l
- Plodine 6,69 €3,72 €/l
- Spar 6,79 €3,77 €/l
- Konzum 6,85 €3,81 €/l
- Boso 7,23 €4,02 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000138156. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
5,55 €; akcija je počela prije naših zapisa (-21%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Lidl
-
5,55 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- KTC
-
6,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Tommy
-
6,49 € (-5%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
6,49 € (+5%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Plodine
-
6,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
6,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Konzum
-
6,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Boso
-
7,23 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Druge veličine
- COCA COLA Z. 0,25 l GAZIRANI SOKnajniže u lancu Djelo Vodice 0,85 €3,40 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA-COLA ZERO 0.33L LIMnajniže u KTC-u 1,08 €3,27 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO LIMUN 0.5Lnajniže u Metrou 1,10 €2,20 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO LIMUN 1Lnajniže u Metrou 1,55 €1,55 €/l
- COCA-COLA 0,33L COCA COLA ZERO LIMnajniže u Metrou 26,40 €3,33 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO 4PACK 0.33Lnajniže u Konzumu 0,50 €0,38 €/l