PIĆE COLA 330 ml COCA-C.ZERO L.
Najniža danas
0,78 €
2,36 €/l · u 2 lanca
u Ribolu
Prosječna
0,89 € 2 lanca
Najviša
0,99 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 0,78 €2,36 €/l
- Boso 0,99 €3,00 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 0,78 € (3.10.)
0,78 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05449000131805. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
0,78 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 013, 3.10.2026. (A.Stepinca 41 Trogir)
- Boso
-
0,99 € (+13%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2412, 3.10.2026. (SAJMIŠTE 2, Vukovar)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA-COLA ZERO 0.33L LIMnajniže u KTC-u 1,08 €3,27 €/l
- COCA-COLA PIĆE COLA 2 L ZERO PETnajniže u lancu Jadranka 2,59 €1,29 €/l
- COCA-COLA PIĆE COLA 500 ml ZEROnajniže u Ribolu 0,69 €1,38 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO 1Lnajniže u Metrou 1,55 €1,55 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO LIMUN 0.5Lnajniže u Metrou 1,10 €2,20 €/l
- COCA COLA GAZ PIĆE COCA COLA ZERO 1.5Lnajniže u lancu Vrutak 1,89 €1,26 €/l