Schweppes Bitter Lemon 0,33l
0,95 €
2,88 €/l · u 4 lanca
u Lidlu
Prosječna
1,16 € 4 lanca
Najviša
1,29 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 0,95 €2,88 €/l
- Studenac 1,15 €3,48 €/l
- Vrutak 1,25 €3,79 €/l
- Stridon 1,29 €3,91 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000064110. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
0,95 €
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Studenac
-
1,15 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T856, 3.10.2026. (Trg dr. Franje Tuđmana 1, SLUNJ)
- Vrutak
-
1,25 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Stridon
-
1,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SCHWEPPES 0,25L SCHWEPPES BI.LEM POV24/1najniže u Bosi 1,34 €5,36 €/l
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES BITT LEM 1.5Lnajniže u Stridonu 2,16 €1,44 €/l
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES BITTER LEMON 0.33L LIMnajniže u lancu Djelo Vodice 1,25 €3,79 €/l
- SCHWEPPES PIĆE SCHWE 500 ml BITTER L.PETnajniže u Bosi 1,39 €2,78 €/l
- SCHWEPPES SCHWEPPES BITTER LEMON 0.25 (24)najniže u Stridonu 1,18 €4,72 €/l
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES BITTER LEM 1Lnajniže u Stridonu 1,75 €1,75 €/l