TORTIL.POCO LOCO 8X20cm 320 g
2,09 €
6,53 €/kg · u 3 lanca
u Plodinama
Prosječna
2,61 € 3 lanca
Najviša
2,99 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 2,09 € je ispod 30-dnevnog minimuma (2,99 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodineakcija 2,09 €6,53 €/kg
- Vrutak 2,75 €8,59 €/kg
- Spar 2,99 €9,34 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05412514931117. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
2,09 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (2,99 €, 29.9.)
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Vrutak
-
2,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Spar
-
2,99 € (-14%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87009, 3.10.2026. (cakovec svetojelenska cesta 25)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- POCO LOCO ČIPS TORT.SLAN.200 g POCO LOCOnajniže u Konzumu 1,00 €5,00 €/kg
- Poco Loco Poco Loco Čips tortilja S.cream&oni.200gnajniže u Kauflandu akcija 1,19 €5,95 €/kg
- POCO LOCO FLOUR TORTILLA 8X20 CM 320 G POCO LOCOnajniže u Konzumu 1,49 €4,66 €/kg
- POCO LOCO ČIPS TORT.CHEE.200 gPOCO LOCOnajniže u Konzumu 1,00 €5,00 €/kg
- POCO LOCO FLOUR TORTILLAS 370 G POCO LOCOnajniže u Plodinama akcija 1,92 €5,19 €/kg
- POCO LOCO WRAPS NATURAL 4X25 CM POCO LOCOnajniže u Plodinama akcija 1,57 €