Biskvit rolada SK3, 300g
1,59 €
5,30 €/kg · u 3 lanca
u Lidlu
Prosječna
1,71 € 3 lanca
Najviša
1,85 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,59 €5,30 €/kg
- Stridon 1,68 €5,60 €/kg
- KTC 1,85 €6,17 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05319990225511. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Stridon
-
1,68 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.38, 3.10.2026. (Trg Kralja Tomislava 31, Molve)
- KTC
-
1,85 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ87, 3.10.2026. (GOSPODARSKA 3 VARAZDIN)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Tastino Biskvit rolada SK3, 300gnajniže u Lidlu 1,59 €5,30 €/kg
- BALCONI ROLAT LJEŠNJAK 250 g BALCONInajniže u Eurospinu 1,19 €4,76 €/kg
- CASA GRANDE KORA ZA ROLADU TAM 380g CASA GRANDEnajniže u KTC-u 4,19 €11,03 €/kg
- MADAME COLETTE KORA ZA ROLADU 380 g MADAME COLETTEnajniže u Sparu akcija 4,89 €12,87 €/kg
- BALCONI BISKVIT MIX MAX DARK 320 g BALnajniže u lancu Djelo Vodice 2,75 €8,59 €/kg
- BALCONI ROLLINO MILK 222 G BALCONInajniže u Plodinama akcija 1,83 €8,24 €/kg