BOM. KARAMELA MIX 350 g
Najniža danas
1,00 €
2,86 €/kg · u 3 lanca
u Studencu
Prosječna
2,66 € 3 lanca
Najviša
3,49 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,00 €2,86 €/kg
- Ribola 3,49 €9,97 €/kg
- Tommy 3,49 €9,97 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 1,00 € (3.10.)
1,00 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05310002485343. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,00 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Ribola
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Druge veličine
- ULTRA BOMB.KARAM.MIX 400 g ULTRAnajniže u lancu Vrutak 2,59 €6,47 €/kg
- HITSCHIES BOMBONI KARAM.HITSCHIES KIS.MIX 125g**najniže u KTC-u 1,85 €14,23 €/kg
- BONKO BOMB.FUNNY MIX 250 g BONKOnajniže u Ribolu 2,65 €10,60 €/kg
- TAYAS VOĆNE KARAMELE MIX 170gnajniže u Bosi akcija 1,29 €7,59 €/kg
- KIKI BOMBON KAR KIKI PUNIOZA MIX 90gnajniže u Trgocentru akcija 0,99 €11,00 €/kg
- ELVAN BOMBON PUNJENI TOFIX 1000gnajniže u Sparu 4,99 €4,99 €/kg