ŠAMPON I KUPKA 2u1 400 ml BECUTAN
4,11 €
10,28 €/l · u 5 lanaca
u Konzumu
Prosječna
4,93 € 5 lanaca
Najviša
5,49 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 4,11 €10,28 €/l
- Tommy 4,49 €11,22 €/l
- Plodine 5,29 €13,22 €/l
- Spar 5,29 €13,22 €/l
- Jadranka 5,49 €13,72 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05310001223441. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
4,11 €; akcija je počela prije naših zapisa (-29%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
4,49 € (-15%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Plodine
-
5,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 009, 3.10.2026. (KOTORSKA 9, CRIKVENICA)
- Spar
-
5,29 € (-5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Jadranka
-
5,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
Druge veličine
- Palmolive ŠAM. I KUP.BECUTAN LAVA.200 mlnajniže u Tommyju akcija 0,99 €4,95 €/l
- BECUTAN BECUTAN SAMP KUPKA 2U1 200 MLnajniže u Studencu akcija 1,90 €9,50 €/l
- BECUTAN BECUTAN 200 ml ŠAM.I KUP.2U1najniže u Stridonu 2,49 €12,45 €/l
- Becutan ŠAM.I KUPKA 2U1 BECUTAN 400 mlnajniže u Kauflandu 3,89 €9,72 €/l
- Becutan Šampon i kupka 2u1najniže u Lidlu 6,99 €9,32 €/l
- BECUTAN N-ŠAMPON I KUPKA BECUTAN 2U1400ML ZA DJECUnajniže u KTC-u 4,99 €12,47 €/l