Jack Daniel s 40% 0,5 l
16,48 €
32,96 €/l · u 11 lanaca
u Konzumu
Prosječna
18,93 € 11 lanaca
Najviša
20,39 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzumakcija 16,48 €32,96 €/l
- Vrutak 16,69 €33,38 €/l
- Stridon 17,59 €35,18 €/l
- Djelo Vodice 18,99 €37,98 €/l
- Ribola 19,29 €38,58 €/l
- Kaufland 19,69 €39,38 €/l
- Plodine 19,69 €39,38 €/l
- Tommy 19,69 €39,38 €/l
- Spar 19,79 €39,58 €/l
- KTC 19,99 €39,98 €/l
- Trgocentar 20,39 €40,78 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05099873046067. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
16,48 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0445, 3.10.2026. (OBOROVSKA 22, DUGO SELO)
- Vrutak
-
16,69 € (+1%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Stridon
-
17,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Djelo Vodice
-
18,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
19,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Kaufland
-
19,69 € (+4%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
19,69 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
19,69 € (+1%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Spar
-
19,79 € (+1%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- KTC
-
19,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgocentar
-
20,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Druge veličine
- JACK DANIELS 4% WHISKEY 0,7 L JACK DAN+ČAŠEnajniže u Konzumu 20,00 €28,57 €/l
- WHISKY JACK DANIELS 3Lnajniže u Plodinama 99,99 €33,33 €/l
- Jack Daniels Apple Whiskey 40%najniže u Lidlu 19,49 €27,84 €/l
- WHISKY JACK DANIELS 0,2 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 7,99 €39,95 €/l
- BROWN FORMAN - JACK DANIEL'S WHISKEY JACK DANIELS 1 Lnajniže u Lidlu 22,99 €22,99 €/l
- JACK DANIELS UMACI UMAK MED BBQ 280 G JACK DANIELSnajniže u Plodinama 6,19 €22,11 €/kg