Monster Piće energetsko 4x0,5 L LIM
7,09 €
3,54 €/l · u 6 lanaca
u Plodinama
Prosječna
7,46 € 6 lanaca
Najviša
7,98 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 7,09 €3,54 €/l
- Tommy 7,19 €3,60 €/l
- KTC 7,21 €3,60 €/l
- Kaufland 7,59 €3,79 €/l
- Spar 7,69 €3,85 €/l
- Trgocentar 7,98 €3,99 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05060335635181. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
7,09 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Tommy
-
7,19 € (-3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
7,21 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
7,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
7,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Trgocentar
-
7,98 € (+40%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MONSTER MONSTER RIO PUNCH 0,5 L LIMnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- MONSTER MONSTER GREEN ZERO 0,5 Lnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- MONSTER MONSTER ULTRA STRAWBERRY 0,5 Lnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- MONSTER MONSTER AUSSIE LEMON 0,5 Lnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- MONSTER MONSTER ROSSI 0,5 Lnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA d.o.o. MONSTER 0,5L BAD APPLEnajniže u lancu Vrutak 1,49 €2,98 €/l