Aquafresh Pasta za zube Whitening 75ml
2,49 €
33,20 €/l · u 4 lanca
u Sparu
Prosječna
3,61 € 4 lanca
Najviša
3,99 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Akcija je prava. 2,49 € je ispod 30-dnevnog minimuma (3,59 €). Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 2,49 €33,20 €/l
- Plodine 3,98 €53,07 €/l
- Kaufland 3,99 €53,20 €/l
- Konzum 3,99 €49,88 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05054563237088. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,49 €; ispod najniže cijene ove trgovine u 30 dana prije akcije (3,59 €, 30.9.) (-38%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8702, 3.10.2026. (zagreb jankomir 33.)
- Plodine
-
3,98 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Kaufland
-
3,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1530, 3.10.2026. (Zagrebacka 49a Sisak)
- Konzum
-
3,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AQUAFRESH AQUAFRESH WHITE SHINE 100 MLnajniže u Sparu 2,95 €29,50 €/l
- AQUAFRESH AQUAFRESH PASTA INTENSE WHITENING 75 MLnajniže u Sparu 3,59 €47,87 €/l
- Aquafresh ZUBNA PASTA AQUAFRESH 125 mlnajniže u Plodinama 2,79 €22,32 €/l
- Aquafresh Aquafresh zub.past.active white 125ml_OCnajniže u Kauflandu 2,99 €23,92 €/l
- Aquafresh ZUB.P.AQUAFRESH WHITE 75 mlnajniže u Sparu 2,95 €39,33 €/l
- AQUAFRESH AQUAFRESH PASTA ZA ZUBE 75 ML WHITE RENEWnajniže u Sparu 3,59 €47,87 €/l