Sensodyne Zub.pasta repair&protect 75 ml
4,49 €
59,87 €/l · u 8 lanaca
u Kauflandu
Prosječna
6,91 € 8 lanaca
Najviša
7,68 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kauflandakcija 4,49 €59,87 €/l
- KTC 5,99 €74,88 €/l
- Ribola 7,29 €97,20 €/l
- Konzum 7,45 €93,12 €/l
- Plodine 7,45 €99,33 €/l
- Spar 7,45 €99,33 €/l
- Tommy 7,45 €99,33 €/l
- Metro 7,68 €102,40 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05054563233844. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
4,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-36%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- KTC
-
5,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Ribola
-
7,29 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
7,45 € (+7%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
7,45 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
7,45 € (+33%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
7,45 € (+7%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Metro
-
7,68 € (+10%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Druge veličine
- ALCA-GSK SENS PASTA ZA ZUBE REP & PRO 75 mlnajniže u KTC-u 5,99 €74,88 €/l
- SENSODYNE SENSODYNE PASTA R P 75 ML WHITENINGnajniže u Kauflandu akcija 4,49 €59,87 €/l
- SENSODYNE PASTA ZA ZUBE 75 mL SENSODYNE CLINICAL WH.najniže u Kauflandu akcija 4,49 €59,87 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O. PASTA ZA ZUBE SENS. REPAIR&PROTECT 75ml ALCAnajniže u lancu Trgovina Krk 5,31 €70,80 €/l