NIVEA BALZAM NAKON BRIJANJA SENSITIVE 100ml
Najniža danas
8,55 €
85,50 €/l · u 1 lancu
u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Gavranović 8,55 €85,50 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 8,55 € (3.10.)
8,55 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05025970023281
- Gavranović
-
8,55 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 524, 3.10.2026. (Donji Zvecaj 41, ZVECAJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA BALZAM NIVEA PB SENS 100MLnajniže u Sparu 5,99 €59,90 €/l
- NIVEA LOSION P/B 100 ml NIVEA SENSInajniže u Kauflandu 7,59 €75,90 €/l
- NIVEA NIVEA MEN BALZAM NAKON BRIJANJA SENSITIVE 100MLnajniže u Stridonu 8,09 €80,90 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O NIVEA FM BALZAM SENSIT.100 ml,Nnajniže u lancu Vrutak 8,99 €89,90 €/l