Grey Goose vodka 40% 3 l
Najniža danas
249,93 €
83,31 €/l · u 1 lancu
u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 249,93 €83,31 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 8 dana naših zapisa: 249,93 € (3.10.)
249,93 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05010677850162. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
249,93 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1630, 3.10.2026. (114 Brigade 6 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Grey Goose VODKA GREY GOOSE 1,5 Lnajniže u Stridonu 0,13 €0,09 €/l
- BACARDI VODKA GREY GOOSE 40% 0,7 Lnajniže u Stridonu 42,50 €60,71 €/l
- GREY GOOSE 0,7L GREY GOOSE VODKA ALTIUSnajniže u Metrou 120,09 €171,56 €/l
- GREY GOOSE VODKA GREY GOOSE 0.7 L LIMnajniže u Konzumu 20,00 €28,57 €/l
- GREY GOOSE GREY GOOSE LA RIVIERA FY20 40% 0.70 (6)najniže u Konzumu 25,00 €35,71 €/l
- VODKA GREY GOOSE 0,7Lnajniže u lancu Djelo Vodice 49,99 €71,41 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto345,09 € · 2.10.2026.