Vodka Grey Goose 40% 0,7 l
42,50 €
60,71 €/l · u 12 lanaca
u Stridonu
Prosječna
51,31 € 12 lanaca
Najviša
58,99 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 42,50 €60,71 €/l
- Studenacakcija 42,99 €61,41 €/l
- Metro 45,09 €64,41 €/l
- Jadranka 47,02 €67,17 €/l
- Vrutak 47,99 €68,56 €/l
- Konzumakcija 49,18 €70,26 €/l
- Plodine 55,99 €79,99 €/l
- Ribola 55,99 €79,99 €/l
- Tommy 55,99 €79,99 €/l
- Kaufland 56,02 €80,03 €/l
- Spar 57,99 €82,84 €/l
- Gavranović 58,99 €84,27 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05010677850100. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
42,50 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.50, 3.10.2026. (A.Schulteissa 10a, Čakovec)
- Studenac
-
42,99 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- Metro
-
45,09 € (-17%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
47,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Vrutak
-
47,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Konzum
-
49,18 €; akcija je počela prije naših zapisa (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0284, 3.10.2026. (PODŠTORE 1, DELNICE)
- Plodine
-
55,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Ribola
-
55,99 € (-7%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
55,99 € (-3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
56,02 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
57,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Gavranović
-
58,99 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 337, 3.10.2026. (B. Babica bb, SENJ)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Grey Goose VODKA GREY GOOSE 1,5 Lnajniže u Stridonu 0,13 €0,09 €/l
- Grey goose Grey Goose vodka 40% 3 lnajniže u Kauflandu 249,93 €83,31 €/l
- GREY GOOSE 0,7L GREY GOOSE VODKA ALTIUSnajniže u Metrou 120,09 €171,56 €/l
- GREY GOOSE VODKA GREY GOOSE 0.7 L LIMnajniže u Konzumu 20,00 €28,57 €/l
- GREY GOOSE GREY GOOSE LA RIVIERA FY20 40% 0.70 (6)najniže u Konzumu 25,00 €35,71 €/l
- VODKA GREY GOOSE 0,7Lnajniže u lancu Djelo Vodice 49,99 €71,41 €/l
Zadnje poznate cijene
Za Roto danas nemamo cjenik.
- Roto46,90 € · 2.10.2026.