MACARTHURS WHISKEY 0,7 l
Najniža danas
7,99 €
11,41 €/l · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
8,21 € 2 lanca
Najviša
8,42 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 7,99 €11,41 €/l
- Ribola 8,42 €12,03 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 7,99 € (3.10.)
7,99 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 05010509003001. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
7,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Ribola
-
8,42 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- WHISKEY MAC CALLISTER SC WH WHISKEY MAC CALLISTER 40% 0,7 Lnajniže u Plodinama 8,99 €12,84 €/l
- MARS PETCARE WHISKAS RIBE 4X85 G PURE DELIGHTnajniže u Plodinama akcija 2,15 €6,32 €/kg
- WHISKAS WHISKAS MM MIJEŠANI IZBOR 12X85 gnajniže u Plodinama akcija 5,99 €5,87 €/kg
- MARS PETCARE WHISKAS PURE MJ.IZB 4X85 G DELIGHT VRECICAnajniže u Plodinama akcija 2,15 €6,32 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. WHISKAS TASTY MIX 85 g KREMASTA KREACIJAnajniže u Kauflandu 0,89 €10,47 €/kg
- MARS PETCARE WHISKAS TASTY MIX 85 G IZBOR KUHARA VRECICAnajniže u Tommyju akcija 0,69 €8,12 €/kg