DIGESTIVE 2X400g
3,00 €
3,75 €/kg · u 5 lanaca
u Konzumu
Prosječna
4,43 € 5 lanaca
Najviša
5,06 € u Metrou
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 3,00 €3,75 €/kg
- Vrutak 4,49 €5,61 €/kg
- KTC 4,69 €5,86 €/kg
- Plodine 4,89 €6,11 €/kg
- Metro 5,06 €6,32 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05000396032758. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
3,00 € (-13%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0767, 3.10.2026. (KNEZA BRANIMIRA 32, BIOGRAD NA MORU)
- Vrutak
-
4,49 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 600, 3.10.2026. (bulvanova20)
- KTC
-
4,69 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Plodine
-
4,89 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Metro
-
5,06 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BARILLA KEKS GRANC. DIGESTIVE 250 g MBnajniže u Konzumu 1,00 €4,00 €/kg
- DIZMAR D.O.O.11374 KEKS B.G. DIGES. 150 g GULLONnajniže u Ribolu 2,69 €17,93 €/kg
- DUPIN d.o.o. KEKS DIGESTIVE DARK CHOCO ZERO 150gnajniže u Bosi akcija 1,99 €132,67 €/kg
- DUPIN d.o.o. KEKS DIGESTIVE MILK CHOC 150gnajniže u Sparu 1,79 €11,93 €/kg
- BALCONI KEKS DIGESTIVE CLASSIC 250 G BALCONInajniže u Studencu akcija 0,99 €3,96 €/kg
- BALCONI KEK.DIGES.INTE.250 g BALCONInajniže u Studencu akcija 0,99 €3,96 €/kg