Beefeater gin 40% 0,7 l
16,99 €
24,27 €/l · u 13 lanaca
u Sparu
Prosječna
21,38 € 13 lanaca
Najviša
27,02 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Sparakcija 16,99 €24,27 €/l
- Jadranka 20,49 €29,27 €/l
- KTC 20,49 €29,27 €/l
- Kaufland 20,49 €29,27 €/l
- Plodine 20,49 €29,27 €/l
- Ribola 20,49 €29,27 €/l
- Tommy 20,49 €29,27 €/l
- Konzum 20,59 €29,41 €/l
- Metro 21,53 €30,76 €/l
- Studenac 21,99 €31,41 €/l
- NTL 23,09 €32,99 €/l
- Trgocentar 23,76 €33,94 €/l
- Trgovina Krk 27,02 €38,60 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05000329002193. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
16,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-15%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Jadranka
-
20,49 € (+3%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
20,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
20,49 € (+2%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Plodine
-
20,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
20,49 € (+2%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Tommy
-
20,49 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
20,59 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Metro
-
21,53 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Studenac
-
21,99 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
23,09 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 31039, 3.10.2026. (Radnicka cesta 1, NOVI MAROF)
- Trgocentar
-
23,76 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
- Trgovina Krk
-
27,02 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111047, 3.10.2026. (Set. sv. Bernardina 6C, KRK)
Druge veličine
- BEEFEATER GIN BEEFEATER PINK 0,7 Lnajniže u lancu Vrutak 21,49 €30,70 €/l
- BEEFEATER GIN BEEFEATER PINK TONIC 4,9% 0,25 L LIMENKAnajniže u lancu Vrutak 2,49 €9,96 €/l
- BEEFEATER GIN BEEFEATER TONIC 4,9% 0,25 L LIMENKAnajniže u Studencu akcija 2,49 €9,96 €/l
- GIN BEEFEATER 1 Lnajniže u Konzumu 15,00 €15,00 €/l
- BEEFEATER 1,0L BEEFEATER GINnajniže u Metrou 151,35 €25,22 €/l
- PERNOD RICARD CROATIA D.O.O. GIN 0,70 L BEEFEATER+ČAŠAnajniže u Sparu 16,99 €24,27 €/l