Johnnie Walker Black Label 40% 0,5 l
23,99 €
47,98 €/l · u 5 lanaca
u Sparu
Prosječna
24,23 € 5 lanaca
Najviša
24,29 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 23,99 €47,98 €/l
- Kaufland 24,29 €48,58 €/l
- Konzum 24,29 €48,58 €/l
- Plodine 24,29 €48,58 €/l
- Tommy 24,29 €48,58 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05000267024400. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
23,99 € (-2%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Kaufland
-
24,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
24,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
24,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Tommy
-
24,29 € (+1%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- JOHNNIE WALKER WHISKY JOHNNIE WALKER BLACK 0,7 Lnajniže u Lidlu 29,99 €42,84 €/l
- JOHNNIE WALKER JOHNNIE WALKER BLACK LABEL 1L (12)najniže u Stridonu 37,05 €37,05 €/l
- JOHNNIE WALKER 0,7L J.WALKER WHISKY BLACK GBnajniže u lancu Djelo Vodice 31,99 €45,70 €/l
- JOHNNIE WALKER JOHNNIE WALKER 0.70 BLACK LABEL (6)najniže u Stridonu 22,45 €32,07 €/l
- WHISKY JW BLACK LABEL 1 Lnajniže u lancu Djelo Vodice 41,99 €41,99 €/l
- JOHNNIE WALKER WHISKEY JOHNNIE WALKER BLACK 0,2 L POCKETnajniže u Tommyju 11,75 €58,75 €/l