RAID PUNJENJE 36 ml EL. AP. L
5,69 €
158,06 €/l · u 4 lanca
u Tommyju
Prosječna
8,14 € 4 lanca
Najviša
9,99 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommyakcija 5,69 €158,06 €/l
- Ribolaakcija 7,49 €208,06 €/l
- Trgovina Krk 9,39 €260,83 €/l
- Plodine 9,99 €277,50 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05000204202762. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
5,69 €; akcija je počela prije naših zapisa (-39%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
7,49 €; akcija je počela prije naših zapisa (-25%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Trgovina Krk
-
9,39 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Plodine
-
9,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
Druge veličine
- Raid PUNJE.ZA EL.APARAT RAID 36mlnajniže u Kauflandu 5,24 €145,56 €/l
- RAID RAID PUNJENJE ZA EL.APARAT 36 ML ROSE 60 DANAnajniže u Tommyju akcija 5,69 €158,06 €/l
- RAID PUN.EL.AP.21 ml JASMINnajniže u Ribolu 4,31 €205,24 €/l
- Raid TEKUĆINA RAID ZA EL.APAR.36 mlnajniže u Kauflandu 1,49 €41,39 €/l
- Raid Tekuće punjenje za el.ap.najniže u Lidlu 5,19 €247,14 €/l
- RAID PUN.EL.AP.21 ml LAVANDAnajniže u Ribolu 4,51 €214,76 €/l