PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI 250 g
1,19 €
4,76 €/kg · u 3 lanca
u lancu Stanic
Prosječna
1,29 € 3 lanca
Najviša
1,40 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 1,19 €4,76 €/kg
- KTC 1,29 €5,16 €/kg
- Trgocentar 1,40 €5,60 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04740056098250. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
1,19 € (-20%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- KTC
-
1,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Trgocentar
-
1,40 € (+51%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PAN.RIB.šTAP.300 g LEDOnajniže u Ribolu 2,99 €9,97 €/kg
- LEDO RIBA MSC PANIRANI RIBLJI STAPICI 100% FILET 300 Gnajniže u Sparu akcija 3,19 €10,63 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. ŠTAPIĆI RIBLJI PANIRANI (100,00 %) 450 g MSC LEDOnajniže u Lidlu 3,95 €8,78 €/kg
- FRESCO RIBA RIBLJI STAPICI 250 G FRESCO LEDOnajniže u Sparu 1,79 €7,16 €/kg
- LEDO PAN.RIBLJI ŠTAP. FILET 840 g LEDOnajniže u Konzumu akcija 6,99 €8,32 €/kg
- LEDO PLUS D.O.O. ŠTAPIĆI RIBLJI PANIRANI 300 g MSC LEDOnajniže u Kauflandu 2,99 €9,97 €/kg