BOMBONI S IGRAČ. PIŠTOLJ 20 g
Najniža danas
2,79 €
139,50 €/kg · u 2 lanca
u Sparu
Prosječna
3,04 € 2 lanca
Najviša
3,29 € u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Spar 2,79 €139,50 €/kg
- Studenac 3,29 €164,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 30 dana: 2,79 € (2.10.)
2,79 €
28.8.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 04260332199308. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Spar
-
2,79 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
3,29 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T779, 3.10.2026. (Put Batude 1A, KOMIŽA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AJAX DISTRIBUCIJA D.O.O. BOMBONI 20 g + PIŠTOLJ NA VODUnajniže u Ribolu 2,65 €132,50 €/kg
- AJAX DISTRIBUCIJA D.O.O. IGRAČKA S BOMB. PIŠTOLJ 20 gnajniže u Ribolu 2,99 €149,50 €/kg
- BERIŠIĆ IGRAČ PIŠTOLJ S BOMBONIMAnajniže u Bosi 2,97 €
- BARON INTERNATIONAL DOO BOMBONI 20g S IGRAČKOM PIŠTOLJ NA VODUnajniže u KTC-u 1,69 €84,50 €/kg